Brawl Stars Neden Açılmıyor 2021

Brawl Stars, haziran güncellemesinden sonra bir çok oyun sever oyuna bağlanmakta zorluk çekti ve hala oyuna giremeyen bir çok kullanıcı bulunuyor. Oyuna tekrar girebilmek için bu yazımızda bu sorunun çözümünden bahsedeceğiz. Brawl Stars Neden Açılmıyor, Brawl Stars Açılmıyor gibi aramalar sonucu bu yazımıza gelen oyun severler aşağıdaki yöntemleri uygulayarak oyuna girmeyi başarabilir.

Brawl Stars

Brawl Stars Neden Açılmıyor?

Haziran güncellemesi ile oyuna çok fazla ekleme yapıldı, kimileri güncellemedeki yoğunluk sebebiyle oyun sunucularını çöktüğü söyleniyor. Kimisine göre de sorun sadece Android kullanıcılarında deniyor. IOS kullanıcılarının oyunu güncelleyip girişinde bir sorun yok gibi bu yüzden biz Android Cihaz ve Bilgisayar Programı ile giriş yapamayan kullanıcıların sorununu çözmeye çalıştık ve çözdük.

ÇÖZÜM #1

Telefon veya bilgisayar programından oyuna girmek isteyen kullanıcılar “Oyna” dediğinde oyun açılıyor gibi olup açılmıyorsa, oyunun en güncel sürümü güncellemediği için oluyor. Oyun uygulama ekranında güncel görünüp “Oyna” butonu çıkabilir fakat arka planda hala eski sürüm görünüyor. Bu yüzden Android cihazda “Ayarlar” kısmına gelip “Uygulamalarım & Oyunlarım” alanına girip “Brawl Stars” uygulaması karşısındaki “Güncelle” butonuna tıklayarak oyunu güncelleyiniz.

Bu işlemi yaptıktan sonra oyunun sorunsuz açılması gerekiyor. Eğer açılmazsa Android Uygulama Önbelleği kısmını bulup önbellek temizlemeyi unutmayınız.

ÇÖZÜM #2

Eğer oyunu BlueStacks gibi bilgisayar programları ile oynuyorsanız ve yine giriş yapamıyorsanız bu sefer yukarıda bahsettiğimiz aynı işlemleri program içerisinde açtığınız Android hesabınızın Ayarlar kısmına girerek yapmanız lazım. Daha sonra oyunun açıldığını görebilirsiniz.

Bu iki çözümle bir çok kişi oyunu açabildi. Haydi herkese iyi oyunlar 🙂

BENZER KONULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.