Hakkımda

Tasarım Lazım

1986 doğumluyum, evliyim ve bir erkek çocuğum var. Beş yıllık (4+1) İngilizce Grafik Tasarım bölümü mezunuyum. İngilizce seviyem okulu bitirmeye yetti, dahası yok 🙂 Biraz önce (05.05.2020) ilk yazımı yazarak 10 yıl önce tescil ettiğim tasarimlazim.com’u yayına aldım dersem yalan olmaz. Bir gün bir yerlerde aklıma gelebilecek bir projeyi hayata geçirme tutkusu ile yıllar boyu tasarimlazim.com alan adının süresini uzatarak bugünlere kadar getirdim. Silinip gitmesine veya başkalarının eline geçmesine içim elvermedi bir türlü. Benim çocuğum gibi oldu diyebilirim. Yıllar sonra bir çok grafik tasarım, web tasarım ve web sitesi açmış/kapatmış ve hala da bu işi yapan biri olarak burada, yeri gelecek blog tadında yeri gelecek eğitim yazıları ve videoları ile karşınızda olacağım.

10 yıl içerisinde bir çok site açıp kapattım fakat tasarimlazim.com‘un bendeki yeri bir başka. Klasik bir blog gibi görünse de aslında daha fazlasını bulabileceğiniz bir yer olacak. Kolay değil 10 yıl bekledim, bu yüzden eğer her şey yolunda giderse çok güzel planlarım var.

Blog deyip geçmeyin, buralar çok değerlenecek..

“Haydi bakalım, rüzgar nereye eserse biz oraya..” demeyeceğim çünkü “çocuğum” dediğim bu alan adını öyle rüzgarın kafasının estiği yere götürmesine gönlüm razı gelmez. Nereye gideceğimize ve neler yapacağımıza sen, ben ve internet aramalarından gelen ve tekrar tekrar ziyaret edip “biz” olacağımız kişilerle karar vereceğiz.

Haydi “biz” olmaya başlayalım..