Huawei Sound Türkiye’de Satışa Çıktı

Çin’li teknoloji markası Huawei, yeni nesil kablosuz hoparlörü olan Huawei Sound’u Türkiye satışına çıkardı. Online mağazasında ön siparişe özel fiyatla son kullanıcıya sunuldu.

Huawei Sound Ön Siparişe Sunuldu

Dört hoparlörlü akustik tasarıma sahip olan Huawei Sound, üst düzey ses kalitesi sunuyor. Dört hoparlörden ilki 40 wattlık woofer olurken diğer üç hoparlör ise 5 watt güce sahip. İki pasif radyatörün geri dalga titreşimlerine karşı koymak için birbirini güçlendirdiği Devialet’in Push-Push konfigürasyonu sayesinde Huawei Sound, oldukça temiz bir ses çıkışı sağlıyor.

Sade bir tasarıma sahip üründe, her biri 120 derece açıya sahip 3 hoparlör bulunuyor. Böylelikle hoparlörler birbirleriyle etkileşimde bulunarak dinleyici konumunu saptıyor ve optimal deneyim için kendilerini kalibre edebiliyor. Ayrıca kablosuz hoparlörde dört farklı ses efekti de bulunuyor.

Yeni nesil teknolojiyle donatılan Huawei Sound, titreşimleri en aza indirdiği için ses kalitesindeki bozulmaları da ortadan kaldırmış oluyor. 90 desibele kadar ses çıkışlarında her hangi bir bozulma göstermeyen Huawei Sound’un 90 desibelden sonra ses kalitesinde bozulma olmaya başlıyor.

Huawei Sound

Huawei Sound, 2.499 TL’den Huawei’in online mağazasından satışa sunuldu.

BENZER KONULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.