Kripto Para Ücretsiz Trade Botu

Kripto paraların otomatik alım satımını sağlayan ücretsiz trade botu gibi sistemler mevcut. Milyonlarda trader saatlerde ekran başında durup işlem yapamayacağı için bunun için geliştirilmiş programlar ve bu işi yapan ücretli/ücretsiz siteler bulunuyor. Fakat ben bugün sizlere bunu ücretsiz yapan sadece karınızdan pay alan bir site tanıtacağım.

Son günlerde tekrar bulaştığım kripto paralarla alakalı kripto para botları hakkında bilgi vermek istedim. Test edip mantıklı bulduğum bu sitenin adı zignaly. Bu bir site fakat kendi uygulaması da mevcut. İster uygulama isterseniz web tarayıcıdan giriş yaparak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Biraz aşağıda resimli olarak nasıl işlem yapacağınızı görebilirsiniz.

Ücretsiz Trade Botu

Trade Botu Nedir?

Trade botları sizin yerinize kripto para alım satımı yapan botlardır. Vereceğiniz emirleri her gün, her saat uygulayarak alım satım yaparlar. Örneğin BTC için işlem emri verirken, BTC %3 değer kaybedince 0.005 BTC satın al veya %3 değer kaybedince 0.005 BTC sat gibi emirler oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Trade Botu Nasıl Çalışıyor?

Zignaly’de iki farklı sistem mevcut. Bunlar;

1- Eğer Binance, KuCoin, BitMex, VCCexchange ve FTX borsalarının birinde veya birkaçında hesabınız varsa bu borsalarda tek bir çatı altında işlem yapabiliyorsunuz. Oluşturacağınız emirlerle sisteme otomatik işlemleri sürekli olarak tekrarlamasını sağlatabiliyorsunuz.

2- Sisteme kayıtlı olan traderları kopyalayarak onlar ne yapıyorsa aynı işlemleri kendi hesabınızda yapılmasını isteyebiliyorsunuz. Bu yöntem hiçbir bilgisi olmayan yatırımcılara bile kazanç elde ettirecek çok güzel bir sistem. Fakat bu işlemin bir bedeli var tabii ki. Çünkü sistem ücretsiz hizmet verebilmek için bu traderlarla anlaşıyor ve size kar ettirdikleri miktarın %20-%30 gibi miktarlarını komisyon olarak kesiyor. Traderların komisyonlarını, daha önceden kazandırdığı veya kaybettirdiklerini, şimdiye kadar yüzde kaçlık işlem hacminin olduğu ve toplamda yüzde kaçlık bir karı olduğunu profilinden inceleyebiliyorsunuz.

Birinci yöntem için hesabınız olan borsalarda paranız olması gerekiyor. İkinci yöntem için trader kopyalamadan önce zignaly hesabınıza USDT aktarmanız lazım.

Sitenin Kullanımı Hakkında Detaylı Video (Video bana ait değildir)

BENZER KONULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.