Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

 1. Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. TasarimLazim.com bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir. Ve yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda TasarimLazim.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.
 2. TasarimLazim.com bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.
 3. Bu sitede yer alan özgün içerik ve görsel çalışmaların fikri mülkiyet hakları TasarimLazim.com’a aittir.
 4. TasarimLazim.com sitesinin içeriğinin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır.
 5. TasarimLazim.com, içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.
 6. Siteye fikirleri ile yazılı ya da görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.
 7. Siteye gönderilen makalelerin sorumluluğu gönderen kişilere aittir, bu içeriklerin sitede yayınlanmasından sonra oluşabilecek sorunlardan içeriği gönderen kişi sorumludur, TasarimLazim.com sorumlu tutulamaz.

Mağaza Kullanım Şartları

TasarimLazim.com’a (bundan böyle “site” olarak anılacaktır) üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

 1. TasarimLazim.com’da satılan interaktif ürünler olduğu için, satın alındığı andan itibaren geri iadesi yoktur.
 2. Üyeler, satın aldıkları ürünü değiştirme, düzenleme veya başka bir ürünle değişimi için TasarimLazim.com’a istekte bulunamaz.
 3. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. TasarimLazim.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.
 4. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, TasarimLazim.com kullanabilme hakkını saklı tutar.
 5. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda TasarimLazim.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
 6. Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, üyelerin TasarimLazim.com’da gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan TasarimLazim.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, ürün satın alan üyelerin sorumluluğundadır.
 7. TasarimLazim.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
 8. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan TasarimLazim.com sorumlu değildir.
 9. TasarimLazim.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, TasarimLazim.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.
 10. Üyeler, siteden satın aldıkları ürünleri aynı şekilde veya değiştirmek koşuluyla satışını yapamaz. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde üye hakkında hukuki işlem başlatılır.