TWT Coin (Trust Wallet Token) Nedir?

Bugünkü yazımızda kripto para cüzdanı olan Trust Wallet’ın tokenı olan TWT Coin hakkında bilgi vereceğiz. Token hakkında bilgi vermeden önce Trust Wallet Nedir ve Trust Wallet Cüzdan Oluşturma ile alakalı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Trust Wallet Token

Trust Wallet Nedir?

Trust Wallet kullanıcılarına, Ethereum, Binance, Tron başta olmak üzere birçok ağı ve birçok kripto parayı destekleyerek saklama imkanı veren bir mobil kripto para cüzdanıdır. 

TWT Coin Nedir?

Mobil kripto para cüzdanı olan Trust Wallet’in tokeni olan TWT Coin sahipleri, Trust Wallet ağında alınacak kararlar da oy kullanma hakkı tanıyarak söz sahibi olma ve merkeziyetsiz borsa hizmetlerinde birçok fırsattan yararlanma şansı sunar. 261 milyon dolar piyasa değerine sahip ve 1 milyar toplam arzının %25’i dolaşımda bulunan TWT Coin, Binance Smart Chain (BCS) ağına geçtikten sonra TWT token toplam arzının %99’u yakılarak halihazırda bulunan 1 milyar toplam arzı maksimum arz olarak belirlenmiş.

TWT Coin

Trust Wallet Diğer Özellikleri

Trust Wallet, sadece bir kripto para cüzdanı uygulaması olmanın dışında birçok özelliğe sahip. Visa ve Mastercard destekli Trust Wallet, kullanıcılarına sadece kartlarını kullanarak tercih edebilecekleri birçok kripto parayı satın alma hizmeti sunuyor. Ayrıca cüzdan uygulamasından kullanıcıların sahip olduğu kripto varlıkların fiyatlarını ve grafiklerini basit ve belirgin bir şekilde kontrol edebilmesini ve kullanıcıların kripto varlıklarını saklanabilecek en güvenli şekilde korumasını sağlıyor.

Kullanıcılarına uygulama üzerinde kolay bir al-sat imkanı sunan Trust Wallet aynı zamanda kullanıcılarının kişisel verilerini depolamayarak, kişisel veri toplamadığını da belirtiyor. Ayrıca Trust Wallet merkeziyetsiz uygulamaları(dApp) kendi cüzdan uygulaması sayesinde kullanmayı ve uygulamadan çıkmadan daha birçok dApp keşfetmeleri için bir dApp tarayıcısı görevi de görüyor.

TWT Coin

Trust Wallet kullanıcılarına piyasada bulunan BNB, ATOM, KAVA, TRX, VET, TOMO, XTZ, CLO, IOTX gibi coinleri stake etme imkanını sunuyor ve daha birçoğu için de bu imkanın sağlanacağını belirtiyor. Stake işlemini kullanan kullanıcılarına yıllık %130’a varan faiz veriyor. Platform kullanıcılarına sadece kripto paralarını değil NFT varlıklarını, koleksiyonlarını, oyun varlıklarını da saklama ve depolama özelliğine sahip.

Uygulama IOS ve Android cihazlar ile erişilebilir ve basitçe kullanılabilir bir şekilde geliştirilmiş. Trust Wallet ağının güvenliği Binance PoS algoritmasıyla sağlanıyor ve böylece ağ siber saldırı tehditlerine karşın güvenli duruyor. Trust Wallet, düşük işlem ücretleri ve yüksek işlem gerçekleştirme hızıyla da kullanıcılarına en iyi kripto varlık cüzdanı deneyimini yaşatmak istiyor. Binance’ın da arkasında olduğu Trust Wallet’ın piyasadaki değişimlere olabilecek en hızlı şekilde adapte olduğunu ve olmaya devam edeceğini düşünüyoruz.

Kaynak: https://twitter.com/CryptObjektiff

BENZER KONULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.